تبلیغات
حقوق و دانستنیهای آن + (دانلود رایگان آهنگ جدید خوانندگان ، نمونه سوالات ، مقالات ) - درمان ناتوانی جنسی بدون استفاده از دارو
 
حقوق و دانستنیهای آن + (دانلود رایگان آهنگ جدید خوانندگان ، نمونه سوالات ، مقالات )
 
 

درمان ناتوانی جنسی بدون استفاده از دارو

ناتوانی جنسی چیست؟


در گذشته ناتوانی جنسی را در مردان عدم فعالیت آلت جنسی می دانستند اما امروزه علاوه بر این به معنای ناتوانی در بیرون راندن اسپرم هم می باشد.

دو نوع ناتوانی جنسی وجود دارد: اولیه و ثانویه. مردانی كه ناتوانی جنسیشان از نوع اولیه است هیچگاه توانایی كافی برای انجام یك رابطه جنسی را به طور مطلوب نداشته اند. این نوع ناتوانی بسیار نادر است و معمولاً دلایل عمیق روانشناسی مثل ترس از صمیمیت، احساس گناه و اضطراب دارد.

در ناتوانی جنسی ثانویه توانایی فعال شدن آلت جنسی بعد از مدت زمانی فعالیت نرمال از دست داده می شود، و این نوع متداول تر می باشد. مردانی كه دچار ناتوانی جنسی ثانویه هستند فقط توانایی انجام 25 درصد از فعالیت جنسی را دارند. این نوع ناتوانی معمولاً به طور تدریجی ایجاد می شود و درمانش هم نسبت به نوع اول ساده تر می باشد.

دلایل بروز ناتوانی جنسی
اگرچه مردان میانسال و كهنسال بیشتر در معرض این ناتوانی هستند، اما ناتوانی جنسی می تواند گریبان گیر هر مردی شود حتی در جوانان هم دیده شده است. طبق آمار حدوداً 10 تا 15 میلیون مرد در آمریكا با این مشكل دست به گریبانند. دلایل اصلی ناتوانی جنسی به شرح زیر است:

بیماری ها
طبق تحقیقات پزشكی 70 درصد از ناتوانی های جنسی از عواقب ابتلای افراد به دیابت، بیماری های كلیه، سفت شدگی بافت ها، اختلالات غدد، بیماریهای آوندی، فشار خون بالا و همچنین بیماری های اعصاب می باشد. بین 50 تا 60 درصد كلیه افراد مبتلا به دیابت دچار ناتوانی جنسی هستند. ممكن است كه ناتوانی جنسی علامتی برای ابتلای شما به بیماری جدی تر باشد كه از آن خبر ندارید پس اگر دچار ناتوانی جنسی هستید، سریعاً دنبال درمان های تخصصی باشید.

معالجات
برخی از داروها كه برای درمان فشار خون، زخم معده، افسردگی، سرطان پروستات و همچنین داروهایی كه برای جلوگیری از طاسی و كمك به رژیم های غذایی استفاده می شوند ممكن است عوارض جانبی مثل ناتوانی جنسی داشته باشد. در اینگونه موارد این ناتوانی جنسی فقط تا زمانی كه از این داروها استفاده می كنید طول میكشد.

اعمال جراحی
جراحی های انجام شده بر روی نخاع، پروستات، مثانه و لگن خاصره ممكن است با قطع بعضی عصب ها، بافت ها، ماهیچه ها و شریان های مورد نیاز به ناتوانی جنسی منجر شوند.

بقیه در ادامه مطلب

استفاده از سیگار، مشروبات الكلی و داروهای مخدر
امروزه ثابت شده است كه كشیدن سیگار هم یكی از دلایل ابتلا به ناتوانی جنسی به حساب می آید. هر چند كه بعضی به غلط تصور می كنند كه سیگار با تحریك جنسی همراه است اما این تصور كاملاً بی پایه و اساس است. در مورد مشروبات الكلی و داروهای مخدر مثل هروئین و كوكائین هم وضع به همین منوال است. (تقریباً 100 درصد مردانی كه كوكائین استفاده می كنند دچار ناتوانی جنسی هستند.)
عدم توازن هورمون ها
از آنجا كه تستوسترون و سایر هورمون های نرینگی با ورود به میانسالی كاهش مییابند، عقیده بر این است كه پایین بودن تستوسترون به خصوص در كهنسالان مهمترین دلیل ابتلا به ناتوانی جنسی می باشد. علاوه بر این تحقیقات نشان داده است كه كمبود تستوسترون همچنین به سایر مشكلات جنسی نیز می انجامد.

عوامل روانی
آمار نشان می دهد كه حدود 10 تا 20 درصد از ناتوانی های جنسی نتیجه مستقیم بعضی مشكلات روانی مثل كمبود اعتماد به نفس، افسردگی و به خصوصاسترس و اضطراب است. در اینجا هیچ مشكل جسمی وجود ندارد و مرد كاملاً سالم است اما باز هم قادر به برقراری ارتباط نیست. میزان آسایش مرد هم بسیار مهم است. خستگی و بی حوصلگی، مشكلات زناشویی، یا تفكرات منفی نسبت به همسر می تواند به بروز ناتوانی بیانجامد. ناتوانی جنسی كه از مشكلات روانی ناشی می شود معمولاً موقتی هستند و فقط تا زمانی وجود دارند كه ان مشكل روانی نیز در فرد وجود دارد.


خود را آزمایش كنید

برای اینكه ببینید ناتوانی جنسیتان مربوط به عوامل جسمی است یا روانی می توانید از این آزمایش ساده استفاده كنید. مرد ها شب هنگام و در موقع خواب بارها دچار تحریكات جنسی می شوند. اگر شما نیز این تحریكات را داشته باشید و آلت تناسلیتان چند بار در موقع خواب فعال شود، معلوم است كه حالت نرمال داشته و كلیه عصب ها، ماهیچه ها و رگ هایی كه در این زمینه كاربرد دارند درست كار می كنند. و این نشان میدهد كه دلیل این ناتوانی جنسی جای دیگر است نه اشكالات جسمی.

برای مشخص كردن این مسئله می توانید به سادگی با تر كردن آلت جنسی و چسباندن یك برچسب بر سر آلت جنسی به خواب روید. پس از بیدار شدن در روز اگر برچسب سرجایش نباشد به این معنا است كه در شب دچار تحریكات شده اید و كاملاً سالم هستید.


درمان ناتوانی جنسی بدون استفاده از دارو


تلمبه مخصوص
این وسیله كه متشكل از یك استوانه پلاستیكی، یك تلمبه و حلقه ای فنری است میتواند به فعال كردن آلت جنسی مردان كمك كند. طریقه كار كردن آن به این شكل است كه استوانه در آلت جنسی قرار می گیرد و تلمبه برای بیرون كشیدن هوا از استوانه به كار می رود. فرد باید حلقه را در پایه آلت جنسی قرار دهد تا از برگشتن خون به بدن جلوگیری كند. این حلقه تا پایان رابطه جنسی باید همانجا باقی بماند. اگرچه بسیاری از مردان از آن شكایت داشته و می گویند كه اذیت می شوند اما این وسیله بسیار خوب عمل می كند.

داروهای گیاهی
اگر چه بسیاری معتقدند كه گیاهان دارویی برای این منظور كاربردی ندارند و این مشكل را برطرف نمی كنند اما تحقیقات خلاف آن را ثابت كرده است.

بعضی از گیاهان دارویی كه در فروشگاه ها موجود است خارخسك، یوهیمبه، گینكو و... می باشد. اگرچه این داروها بر خلاف داروهای شیمیایی كاملاً بی ضرر و فاقد عوارض جانبی هستند، مهم است كه بدانیم كیفیت كاربردی آنها متفاوت است.

یكی از بهترین این داروها خارخسك است كه روی كاربرد آن تحقیقات بسیاری انجام شده است. این ماده از زمان های قدیم در اروپا و آسیا برای درمان ناتوانی های جنسی و ناباروری مورد استفاده قرار می گرفته است البته قبل از اینكه پیشرفت های علمی داروهایی شیمیایی و علاج های پزشكی برای این عارضه پیدا شود و ماده اصلی آن كه پروتودیوسین نامیده می شود كشف شود.

شش دانشگاه و بیمارستان آكادمیك بیش از نه تحقیق روی این مسئله انجام داده اند كه آثار پر منفعت داروهای گیاهی را به اثبات می رساند. این تحقیقات نشان داده است كه خارخسك در مواقعی كاربرد دارد كه هورمون های جنسی فرد نامتوازن بوده یا تستوسترون كاهش یافته باشد. در این حالت ماده فعال موجود در خارخسك می تواند با استفاده از آنزیم های طبیعی بدن فرد این كمبود را جبران كند.

تحقیقات دیگری نشان داده است كه خارخسك می تواند DHEA كه ماده ای موثر برای برقراری یك رابطه ی جنسی سالم و كامل می باشد را در بدن فرد بالا ببرد.

این ماده برای درمان ناتوانی های جنسی بالا بردن كیفیت عملكرد فرد بسیار خوب عمل می كند و اگر به طور مرتب مورد استفاده قرار گیرد می تواند این مشكل را درمان كند، به یاد داشته باشید كه این دارو فوری عمل نمی كند و نیازمند زمان است. هیچ عوارض جانبی هم تا به حال از این ماده دیده نشده است.

نكته قابل توجه: اگرچه می توان در فروشگاه ها انواع مختلفی از این داروی گیاهی را مشاهده كرد، اما باید توجه داشته باشید كه بعضی از این داروها اصل نیستند و فاقد آن ماده فعال كه به درمان این عارضه كمك می كند هستند. دقت كنید كه نوعی از این ماده را انتخاب كنید كه حداقل 45 درصد حاوی پروتوسین باشد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سی ام مرداد 96 18:11
I every time emailed this web site post page to all my friends, since
if like to read it then my contacts will too.
دهم مرداد 96 02:50
I was recommended this website by my cousin. I am not sure whether this post is
written by him as nobody else know such detailed about my trouble.
You're wonderful! Thanks!
بیست و هفتم فروردین 96 10:13
For hottest information you have to visit internet and on internet I found this web page as a most
excellent site for hottest updates.
بیستم فروردین 96 09:31
Thanks for finally talking about >حقوق و دانستنیهای آن + (دانلود رایگان آهنگ جدید خوانندگان
، نمونه سوالات ، مقالات ) - درمان ناتوانی جنسی بدون استفاده از دارو <Loved it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


دانلود رایگان نمونه سوالات + مقالات + آموزش كامپیوتر و اینترنت ، آهنگ جدید خوانندگان ، سوالات امتحانی ، اختبار ، استخدامی و آموزش حقوقی دانشگاه پیام نور و ...

مدیر وبلاگ : وفادار و قانونمند
مطالب اخیر
موضوعات
نظرسنجی
شما از 20 چه نمره ای به سایت میدهید ؟جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :